چگونه برای سفر به جزیره کیش برنامه ریزی کنیم؟؟

کیش جزیره ای رویایی و زیبا است. اگر در کلان شهرها زندگی می کنید و می خواهید چند روز فقط چند روز از آلودگی و سر و صدای شهر به دور باشید می توانید تور کیش را انتخاب کنید. در فصولی که آب و هوای جنوب معتدل و خنک است مسافران بسیاری از پایتخت به این جزیره سفر می کنند، زیرا بهترین انتخاب تور داخلی تور کیش از تهران برای آن ها خواهد بود.

شما اگر قصد خرید و استفاده از بازی های هیجان انگیز با آدنالین بالا را نیز نداشته باشید به قدری ساحل این جزیره زیبا است که از آن هم نیز آرامش خواهید گرفت و انرژی لازم برای شروع مجدد را از آن دریافت می کنید. پس سعی کنید زمان مناسب سفر که اوایل دی تا اواسط اردیبهشت است را انخاب کنید. جزیره کیش در این ماه های سال هوایی فوق العاده دارد که نه سرمای ان آزار دهنده است و نه گرما شما را اذیت خواهد کرد. فقط موردی که وجود دارد، به این دلیل که این ماه ها به اصطلاح آژانس ها، فصل کیش است قیمت ها با دیگر فصول سال متفاوت است و شاید کمتر تور ارزان و یا تور لحظه آخری کیش را بتوانید پیدا کنید. ولی در مقابل آن در فصول تابستان و اوایل پاییز به دلیل گرمای هوا و شرجی بودن بالا، تور کیش لحظه اخر در آزانس ها خواهید یافت. 

در این زمان آژانس های مسافرتی تورهایشان پر نخواهد شد. البته مورد قابل ذکری وجود دارد و باید به آن اشاره کرد، رست است که جزیره کیش بسیار گرم است ولی می توانید شما طوری برنامه ریزی کنید که هم در فصل ارزان با تور ارزان کیش سفر کنید و هم از گرما اذیت نشوید. همه هتل ها، پاساژها، تاکسی های مدام در رفت آمد جزیره، رستوران ها و مکان های عمومی آن مجهز به سیستم های قوی خنک کننده است. پس در طول روز می توانید به خرید، رستوران و استراحت در هتل بپردازید و زمانی که هوا رو به شب می رود و خنک می شود از ساحل و تفریحات آبی آن استفاده کنید.

ساحل، رستوران ها، کافی شاپ ها و تفریحات آبی این جزیره تا پاسی از شب باز بوده و به کار مشغولند با برنامه ریزی، به این صورت هم از روز و هم از شب خود استفاده کرده اید.

اگر به کیش در هر زمانی که سفر کردید بیشترین استفاده و لذت را ببرید تا سفر خاطره انگیزی در ذهن شما نقش ببندد.


/ 0 نظر / 23 بازدید