خرید کردن، یکی از جاذبه های مهم قشم!

گاهی اوقات گردشگران تور قشم نمی دانند که از کدام یک از پاساژها یا بازارهای این جزیره خرید کنند که هم قیمت مناسبی را عرضه کنند هم کیفیت خوبی داشته باشد. یکی از معتبر ترین مراکر خرید قشم، سیتی سنتر آن است. در این مجتمع تجاری می توانید مدرن ترین اجناس را پیدا کنید. تنوع محصولات نیز زیاد است، از لوازم آرایشی گرفته تا پوشاک. یکی از نکات مهم در ارتباط با سیتی سنتر قشم این است که دیگر نگران تقلبی بودن اجناس نخواهید بود. علاوه بر ارائه شدن انواع خدمات در این مرکز خرید، رستوران و کافی شاپ نیز در آن یافت می شود برای مواقعی که خسته از خرید و گشتن هستید، کمک حالتان خواهند بود. همچنین مکانی تفریحی برای کودکان فراهم شده تا نگران سر رفتن حوصله آن ها نباشید.

مرکز خرید ستاره قشم نیز از دیگر پاساژها هستند که اجناس را با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می کند. یکی از بهترین سرگرمی ها اعم از بیلیارد و بازی های رایانه ای در این مکان یافت می شود که اکثرا به این خاطر به این مرکز خرید می آیند تا اوقات خوشی را برای خود رقم بزنند.

یکی از مهم ترین مراکز خرید، درگهان است. این مکان مجتمع تجاری نیست بلکه نام یک بندر در چند کیلومتری مرکز شهر قشم است. اکثر پوشاک خارجی موجود در کشوراز این بندر وارد می شود. جالب است بدانیم که فاصله ی این مکان تا قشم حدود 20 دقیقه است.

یکی از بهترین مراکز تجاری این منطقه، زمرد نام دارد که پیشنهاد می شود حتما به این مکان سر بزنید. البته باید حواسمان به تقلبی بودن و یا گران بودن اجناس بوده چون ممکن است عده ای از فروشندگان قیمت ها را بسیار بالا برده باشند. مرکز خرید دو دلفین از معروف ترین پاساژ های خرید است که انواع مغازه ها از جمله: پوشاک زنانه ، مردانه و بچه گانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن ، لوازم خانگی، لوازم تزئینی و انواع گل های طبیعی و مصنوعی را پوشش می دهد.

مرکز خرید پردیس از مراکز جالب توجه جزیره قشم است. بیشترین حجم از دو طبقه تجاری این پاساژ را بوتیک ها و فروشگاه های پوشاک تشکیل داده اند. مرکز خرید مرجان دو فازی است. فاز اول دو طبقه بوده که سوپر مارکت بزرگی در طبقه زیر زمین آن وجود دارد. فاز دوم دارای واحد های تجاری، مسکونی و اداری است که برای خرید و فروش بهتر است. تهرانی ها بهتر است توجه کنند که کالاهایی را در همراهی با تور قشم از تهران خرید داری کنند که در شهر خود پیدا نمی شود.


/ 0 نظر / 29 بازدید