بهترین رستوران های جزیره هفت گانه قشم کدام اند؟

سفر به قشم یک طرف و امتحان غذا های اصیل و بسیار لذیذ این جزیره زیبا هم یک طرف دیگر، اما نکته مهمی که در این میان مطرح است این است که ما غذا های سنتی و اصیل قشم را در کجا میتوانیم پیدا کنیم که با همان طعم و عطر سنتی در خاطرات سفر چند روزه مان حک شود. اصولا شهر هایی مانند تهران، اصفهان، تبریز و ... که از جنوب دور بوده و از غذاهای جنوبی به ندرت تناول می کنند علاقه بسیاری به غذاهای محلی جزیره قشم دارند. بیشتر مشتری های این رستوران ها نیز افرادی هستند که با تور قشم از تهران، تور قشم از اصفهان و ... ب.

رستوران های زیادی در جزیره قشم وجود دارند که غذاهای سنتی جزیره را برای مسافران سرو می کنند اما چیزی که در این میان مهم تر است این نکته می باشد که کدام یک از این رستوران ها بهترین و با کیفیت ترین غذا ها را ارائه می دهد. برای رفع سردرگمی شما در جزیره و دست یافتن به بهترین غذاهای محلی قشم به معرفی بهترین رستوران های مستقر در جزیره پرداختیم تا قدمی در راستای راهنمایی شما برداشته باشیم.

رستوران قلعه

اگر به قشم سفر کنید بی شک نام رستوران قلعه را از زبان بسیاری از افراد خواهید نید چرا که این رستوران یکی از شناخته شده ترین سالن های غذاخوری موجود در جزیره کیش است که به خاطر معماری و غذاهای لذیذی که به مشتریانش ارائه می دهد بر سر زبان ها افتاده است.

رستوران حاج غفور

اگر می خواهید بهترین قلیه ماهی را امتحان کنید سری به رستوران حاج غفور بزنید. غذاهای تند و تیز حاج غفور شهرت زیادی دارند پس اگر عاشق غذاهای فلفلی هستید می توانید به این رستوران رفته و انواع غذاهای بومی و دریایی را سفارش دهید.

رستوران خاله

خاله یکی از زنان جزیره است که با راه اندازی این رستوران کوچک، طعم خانگی را در غذاهای محلی جزیره حفظ کرده و به همین جهت است که طرفداران زیادی دارد. سمبوسه و فلافل های خاله در بین مردم جزیره و حتی مسافرانی که به قشم سفر می کنند محبوبیت دارد. به رستوران خاله بروید و انواع غذاهای محلی قشم را دراین مکان امتحان کنید.


/ 0 نظر / 23 بازدید